Якщо предмет знаходиться на відстані 10 см від збиральної лінзи, а зображення на відстані 5 см, то

оптична сила лінзи буде: Виберіть одну або декілька відповідей: 3,3 дптр 0,12 дптр 30 дптр 0,3 дптр правильної відповіді немає

Ответы на вопрос

Отвечает Піскун Настя.

Ответ:

30 Дптр

Объяснение:

D=1/d + 1/f - формула тонкой линзы.

D = 1/0,1 + 1/0,05 = 30 м^-1 = 30 Дптр