Тіло під дією 20 Н набуває прискорення 20 м/с2. Знайдіть масу цього тіла​


Ответы на вопрос

Отвечает Неред Людмила.
F=20 H
a=20 м/с^2
Найти:m
Решение:m=F/a
m=20/20=1 кг