Знайдіть рівнодійну сил, які діють на тіло масою 500 г, якщо його координата змінюється за законом

х = 50 - 5t + 2t².​

Ответы на вопрос

Отвечает Харченко Катя.

Дано:

m= 500 г

х=50 - 5t + 2t²

F-?

Решение:

х=50 - 5t + 2t²

x=x0+vt+at²/2

a/2=2

a=4 м/с^2

F=ma

F=0,5*4=2 (H)