Яку кількість теплоти необхідно передати воді масою 2.6 кг, щоб збільшити її температуру від 30 до

100 градусів С, а половину води перетворити на пару?

Ответы на вопрос

Отвечает Саваровский Илья.

Ответ: 3754400Дж

Объяснение:

Дано:

m=2,6кг

t1=30°C

t2=100°C

c=4200Дж/кг°С

L=2300000Дж/кг

================

Q-?

Q=cm(t2-t1)+Lm/2=4200*2,6*(100-30)+2300000*2,6/2=3754400Дж