При електризаціЇ тертм з тіла А і В перейшлоо 20*10 в 12 степені якийзаряд має тіло А


Ответы на вопрос

Отвечает Хилажева Эмилия.
N=20*10^12
Заряд електрона e=-1,6*10^-19 Кл
Тіло В отримає
q=N*e=20*10^12*(-1.6*10^-19)=-3.2*10^-6 Кл (-3,2 мкКл)