Два однакових електрометри А і В мають електричні заряди q A = 0 Кл і q В = – 30 Кл відповідно.

Чому стануть рівні їх заряди, після з'єднання електрометрів провідником?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Яна.

Ответ:

Поскольку электрометры одинаковы, то после соединения их проводником, заряды на каждом будут:

q₁ = q₂ = (0+30) / 2 = 15

Замечание:

Не заданы единицы измерения зарядов.

Пусть будет так:

q₁ = q₂ = (0+30) / 2 = 15 нКл