Маса українського боксера Олександра усика 90 кг,а площа його взуття 600см².Який тиск на риг но

чинить відомий спортсмен?​

Ответы на вопрос

Отвечает Клишева Елизавета.

Ответ:

Не знаю

алулущщулутаталвшушутк

Отвечает Хан Данияр.

Відповідь:

p = 15000 Па = 15 кПа

Пояснення:

p = F/S

F = сила

S = площа

p = тиск

Сила, яка діє на відповідну площу,  є вага тіла.

F = m*g

p = (m*g)/S

p = (90*10)/0,06 = 15000 Па = 15кПа

600см² = 0,06 м²