ДАЮ 30 БАЛЛОВ❗️‼️‼️‼️‼️ 7. Чому дорівнює об'єм каменя, якщо на нього діє сила тяжіння 0,5 kH?


Ответы на вопрос

Отвечает Фатхуллин Марс.

Ответ:Сила тяжести

F= mg

Масса m=F/g

Силу переводим F=0.49kH= 490H

m=490÷ 9.8= 50 кг

Ответ 50 кг

Объяснение:

Отвечает Кизатов Темирлан.

Ответ:

51 кг

Объяснение:

Сила тяжести

F= mg

Масса m=F/g

Силу переводим F=0.5kH= 500H

m=500÷ 9.8= 51 кг