1. Яку густину буде мати тіло, якщо його маса 3700 кілограм, а об'єм 0,5 м3 ?​


Ответы на вопрос

Отвечает Паштолянський Денис.

Ответ: 7400кг/м³

Объяснение:

Дано:

m=3700кг

V=0,5м³

------------

ρ-?

ρ=m/V=3700/0,5=7400кг/м³