Під дією сили 320 Н пружина амартизатора стиснулася на 4 мм.На скільки вона станеться під дією сили

1,6 кН?

Ответы на вопрос

Отвечает Гиниятуллина Динара.

Ответ:

2 см (20 мм)

Объяснение:

F1=320 H    x1=0.004 м    F2=1600 H   x2=?

===

F=k*x

k=F1/x1=F2/x2

x2=F2*x1/F1=1600*0.004/320=0.02 м

============================