СРОЧНО Під дією сили 320 Н пружина амортизатора стиснулася на 8 мм. На скільки вона стиснеться

під дією сили 0,8 кН? Відповідь подайте в міліметрах.

Ответы на вопрос

Отвечает Синицын Павел.

Ответ: 20 мм

Объяснение: Дано F1=320 H   x1=8 мм F2= 0,8 кН=800 Н   х2-?

F1=k1  

F2= kx2

F2/F1=x2/х1

x2= F2*x1/х2

x2=800*8/320=20 мм