Дам 60 балов. 1.Знайдіть силу пружності, що діє на тіло, якщо жорсткість пружини 200 H\м, а

видовження 1 см; 2.Сила тертя 200H, реакція опори - 400Н. Який коефіціент тертя ковзання? 3.Який об'єм алюмінієвого тіла, якщо сила тяжіння, що діє на нього, дорівнює 40Н.

Ответы на вопрос

Отвечает Кондакова Олеся.

1.Дано:

k=200 Н/м

x=1 см=0,01 м

Fпр-?

Розв'язання:

Fпр=kx=200×0,01=2 Н

Відповідь:Fпр=2 Н.

2.Дано:

Fтер=200 Н

N=400 Н

μ-?

Розв'язання:

Fтер=μN => μ=Fтер/N=200/400=0,5

Відповідь:μ=0,5.

3.Дано:

Fтяж=40 Н

g≈10 Н/кг

ρалюмінію=2700 кг/м3

V-?

Розв'язання:

Fтяж=mg => m=F/g=40/10=4 кг

ρ=m/V => V=m/ρ=4/2700=0,0015 м^2

Відповідь:V=0,0015 м^2.