Помогите пожалуйста! Якою є глибина басейна, якщо тиск води на його дно дорівнює 80 кПа?


Ответы на вопрос

Отвечает Корелина Марина.

Ответ:

Объяснение:

Тиск перебуває за формулою P=pgh, остюда глибина дорівнює h=P/pg = 80000/10*1000 = 8м.Тиск