Тиск фізичного тіла на поверхню площею 100см² становлять 30000Па. Знайдіть силу тиску.​


Ответы на вопрос

Отвечает Курилова Ксения.

Дано:

p=30000 Па

S=100 см²=0,01 м²

F-?

Розв'язання:

p=F/S => F=p*S

F=30000 Па*0,01 м²=300 Н

Відповідь:Сила тиску 300 Н.

Отвечает Абакумова Эвелина.

Ответ: F=300(H)

Объяснение:

Дано:

S=100cm^{2}=0.01m^{2}

p=30000Па

F - ?

1) F=Sp=0.01m^{2}*30000Па=300(H)