два резистори опором 3 ом і 2 ом з'єднані паралельно визначте силу струму що протікає на цій

ділянці якщо напруга на ній дорівнює 6 Вт

Ответы на вопрос

Отвечает Макшаков Антон.

Ответ:

1.2 А

Объяснение:

I = U/R = 6/3+2 = 6/5 = 1.2 А