Як можна визначити густину газу, який має певні тиск і температуру: Виберіть одну відповідь 1) із

закону Гей-Люсакка 2)із закону Бойля-Маріотта 3)із закону Шарля 4) із закону Менделеева-Клапейрона​

Ответы на вопрос

Отвечает Дмитриенко Софья.

Відповідь: 4) із закону Менделеева-Клапейрона​

Пояснення: pV=(m/M)·RT ⇒ ρ=(pM)/RT