Яке прискорення вільного падіння на екзопланеті, радіус якої вчетверо менший від радіуса Землі, а

маса – у 32 рази менша від її маси? Вважаємо, що планета не обертається, а прискорення вільного падіння на Землі рівне 9.8 м/с2. терміновоооо

Ответы на вопрос

Отвечает Доценко Андрей.

Ответ:

4.9 м/с2

Объяснение:

g = G M/R^2

G - Не изменится

M = 1/32M з

R = 1/4 R з

R^2 = (1/4 R з)^2

1/32 : 1/16 = 1/32 *16/1 = 16/32 = 1/2

9.8/1.2 = 4.9 м/с2