Якої максимальної ваги вантаж можна перевезти на дерев’яному плоті об’ємом 1 м3 ( густина дерева

600 кг/м3 ) ?

Ответы на вопрос

Отвечает Ricco Zara.

Ответ:

Дано:  

V=1 м³

р1=600 кг/м3    

P2=1000кг/м3      

m- ?

______________________

Знайдемо масу плоту m1 = V*p1=1*600=600 кг

Знайдемо масу води, яку витіснить пліт при його повному зануренні

m2 = p2 * V = 1000 * 1 = 1000 кг

Знайдемо масу вантажу, яку витримає пліт

m=m2-m1=1000-600=400 кг

Відповідь: на плоту можна перевозити вантаж m=400 кг