Якою має бути площа поперечного перерізу мідного провідника завдовжки 300 см, щоб при проходженні в

ньому струму силою 140А напруга на його кінцях становила 5 В​

Ответы на вопрос

Отвечает Маслова Анастасия.

Ответ: 1,3мм²

Объяснение:

Дано:

l=300см=3м

I=140А

U=5В

ρ=0,0175 Ом*мм²/м

------------

S-?

R=U/I=5/140=0,04 Ом

R=ρl/S

S=ρl/R=0,0175*3/0,04=1,3мм²