Визначте опір алюмінієвого провідника довжиною 20 см та площею перерізу0,14 мм 2


Ответы на вопрос

Отвечает Хамидуллина Диана.

Ответ: 7,84*10⁻⁴ Ом

Объяснение:

Дано:

l=20см=0,2м

S=0,14мм²

ρ=0,028 Ом*мм²/2

-----------------

R-?

R=ρl/S=0,028*0,2/0,14=7,84*10⁻⁴ Ом