Дві сили величиною 30 Н і 40 Н, прикладені до тіла масою 10 кг, утворюють кут 90°. За який час тіло

пройде 2 м, якщо сила опору середовища становить 10 Н? Відповідь повною задачею!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Миклин Никита.

Ответ: 1c

Объяснение:

Дано:

F1=30Н

F2=40Н

Fтр=10Н

S=2м

--------------

t-?

S=Vot+аt²/2=at²/2

t=√(2S/a)

R=ma

a=R/m

R=√(F1²+R2²)-Fтр=√(30²+40²)-10=40Н

а=40/10=4м/с²

t=√(2*2/4)=1c