Кран піднімає вантаж масою 3 т рівномірно зі швидкістю 30 м/хв. Яку потужність розвиває кран? (g =

10 Н/кг) (потрібно з дано та формулами)

Ответы на вопрос

Отвечает Худоярова Полина.

Дано:

m=3 т=3000 кг.

g= 10 м/с2.

V=30 м/мин = 0,5 м/с.

Найти:

P-?

Решение:

F=m*g=3000*10=30000 H

P=F*V=30000*0,5=15000 Вт