Вертикально в гору з початковою швидкістю 20м/с кинули тіло. Через який проміжок часу воно

опиниться на відстані 5м від місця кидання? Якою буде швидкість тіла в цей момент?

Ответы на вопрос

Отвечает Глобина Ксюша.

S= 5 v= 20 t-?

t= S/v = 5/20 = 0,25