До розчину масою 360 г з масовою часткою глюкози 20% додали розчин масою 240 г з масовою часткою 5

%.Обчислити масову частку глюкози в утвореному розчині

Ответы на вопрос

Отвечает Чермянинов Леха.

w(C6H12O6)=m(C6H12O6)/m(poз.)=360×0,2+240×0,05/360+240=0,14

/ — черта дроби

0,14=14%