Мобиль масою 2 т тонны рухаеться зи швидкистю 36 км за годину Яка його кинетична энергия


Ответы на вопрос

Отвечает Островская Юлия.

Дано:

m= 2 т= 2000

v= 36 км/год= 10 м/с

________________

Ek-?

Розв'язок:

Ek =  \frac{m {v}^{2} }{2}

Ek =  \frac{2000 \times  {10}^{2} }{2}  =  {10}^{5} Дж

Відповідь: Ek= 100 кДж