Для того щоб розтягнути пружину на 1 см з недеформованого стану, потрібно виконатироботу 30 Дж. Яку

роботу слід виконати, щоб збільшити видовження пружини ще вдвічі?

Ответы на вопрос

Отвечает Хомяк Богдан.
А1=кх1²/2 =>к=2А1/х²=2*30/0,0001=600000 Н/м. А2=кх2²/2=600000*0,0004/2=120 Дж.