Визначте ККД похилої площини завдовжки 3м, якщо для підняття вантажу масою 30 кг на висоту 2м

потрібно прикласти силу 500 Н СРООООЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Заиров Санжар.

Ответ: 40%

Объяснение:

Дано:

m=30кг

g=10Н/кг

h=2м

S=3м

F=500Н

-------------------

η-?

η=Ап/Аз=mgh/(FS)=30*10*2/(500*3)=0,4*100%=40%