Яку роботу виконує сила 2000 Н, переміщуючи тіло на відстань 10 м?​


Ответы на вопрос

Отвечает Сергеев Игорь.
A=Fl=2000•10= 20000 дж
Отвечает Заблоцкая Алина.

Ответ:

20кДж

Объяснение:

A = F * L, де F - сила, L - відстань.

Перевіримо одиниці вимірювання

[A] = Н * м = Дж

Підставляєм

A = 2000 * 10 = 20 000 Дж = 20кДж.