Пожалуйста, срочно !!! 10б. Якою була сила струму під час електролізу розчину мідного купоросу,

якщо за 20 хв на катоді виділилося 2,4 г міді?

Ответы на вопрос

Отвечает Доронина Виолетта.
K=0,33*10(-6) кг/кл
t=20хв=1200с
m=0,99*10(-3)кг
l-?
m=klt звідси l=m/kt
l=0,99*10(-3)/1200*0,33*10(-6)=2,5