Дві паралельно з'єднані лампи, опором 0.5 кОм, розрахованих на 120 В кожна, живляться через реостат

від мережі напрогою 220 В. Яка потужність струму в реостаті?

Ответы на вопрос

Отвечает Иринка Иринка.
Дві лампочки мають заг.опір 250ом. Струм при Rp=0ом I=U/R=220/250ом=0.88а при цьому до лампочок прикладено напругу 220в,це занадто багато.
Так як Rp невідомий можна сказати,що струм через лампочки може бути від 0.88а до 0.1а