в алюмінієві ванні за 30 хв виділилася 15т алюмінію визначте потужність що витрачається на

електроліз алюмінію. опір розчину у ванні 1.4 ом електро хімічний еквівалент алюмінію 0.09*10³ г/Кл​

Ответы на вопрос

Отвечает Ермакова Мария.

Відповідь: 1,01·10¹⁶ Вт

Пояснення:

t=30 хв= 1,8·10³  с                   P=I²R (1)

m=15 т= 1,5·10⁴ кг                   m=kIt   ⇒    I=m/(kt)   (2)          

R=1,4 Ом                                  (2) в (1) : Р=(m/(kt))²R

k=0,09·10⁻³ = 9·10⁻⁸ кг/Кл     P=(1,5·10⁴/(9·10⁻⁸· 1,8·10³))²·1,4=1,01·10¹⁶ Вт

________________

P -?