Поїзд масою 2000 г, рухаючись із місця з прискоренням 0,2 м/с², досягає потрібно швидкості через

1 хв. Визначити се- редню потужність тепловоза, якщо коефіцієнт опору руху 0,005.

Ответы на вопрос

Отвечает Сенавьев Никита.

Ответ: 36МВт

Объяснение:

Дано:

m=2000т=200000кг

g=10Н/кг

t=1мин=60с

μ=0,005

-----------------

N-?

N=FV=mgμаt²/2=2000000*10*0,005*0,2*60²/2=36000000Вт=36МВт