Тіло, що кинули з висоти 20 м у горизон- тальному напрямі з початковою швидкістю 7,5 м/с, впало

на землю. Визначте модуль переміщення тіла.

Ответы на вопрос

Отвечает Мосолова Екатерина.

Ответ: 25м

Объяснение:

Дано:

h=20м

V=7,5м/с

g=10Н/кг

----------------

S-?

Время падения тела:

t=√(2h/g)=√(2*20/10)=2c

Дальность полета тела:

L=Vt=7,5*2=15м

Модуль перемещения тела:

S=√(h²+L²)=√(20²+15²)=25м