Сигнальна ракета масою 200 г випустили вертикально вгору і вона піднялась на висоту 80 м. Визначити

потенціальну і кінетичну енергії ракета на висоті 20 м.

Ответы на вопрос

Отвечает Майер Полина.

Ответ:

Объяснение: 40Дж; 120Дж

Дано:

m=200г=0,2кг

h=80м

h1=20м

g=10Н/кг

----------------

Ек-?; Еп-?

Еп=mgh1=0,2*10*20=40Дж

Vo=√(2gh)=√(2*10*80)=40м/с

V1=√(Vo²-2gh)=√(40²-2*10*20)=34,6м/с

Eк=mV1²/2=0,2*34,6²/2=120Дж