Яка швидкість учня, якщо він зробив 10кроків за 7секунд? Вважати крок за 0,7м


Ответы на вопрос

Отвечает Чапаев Пётр.

Ответ: 1м/с

Объяснение:

Дано:

n=10

t=7c

l=0,7м

------------

V-?

V=n*l/t=10*0,7/7=1м/с