Пожалуйста помогите очень срочно за 10 минут!!! Задача по физике: знайдіть масу автомобіля який

рухається зі швидкістю 72 км/ч якщо його кінетична енергія дорівнює 40 кДж

Ответы на вопрос

Отвечает Толстых Надюха.

Объяснение:

Дано

v=72 км/ч=20м/с

Ек=40кДж=40×10³Дж

Найти

m=?

Решение

Eк=m×v²/2

m=2×Eк/v²

m=(2×40×10³)÷20²=80000÷400=200кг

Ответ: 200кг