Першу половину шляху автомобіль пройшов зі швидкістю 108 км/год, весь інший шлях зі швидкістю 90

км/год. Визначити середню швидкість руху автомобіля.

Ответы на вопрос

Отвечает Беляев Егорушка.

Ответ:

99 км/год

Объяснение:

1) 108 + 90 = 198 (км/год) V1 i V2

2) 198 : 2 = 99 (км/год) середня швидкість