2) Для того, щоб нагріти воду від 20 градусів до 30 градусів було використано 8400 Дж енергії. Яку

масу води було нагріто? дам 100 балів дайте відповідь будь ласка ​

Ответы на вопрос

Отвечает Гмызин Сава.

Ответ:

Объяснение:

Q=c*m*дельта t m=Q/(c*дельта t) c воды= 4200 Дж/кг*С m= 8400/(4200*10)=8400/42000=0,2кг=200г

Отвечает Федоренко Елизавета.

Відповідь: 0,2 кг = 200г

Пояснення:

Дано:

t1 = 20

t2 = 30

Q = 8400 Дж

m = ?

Q=cm(t2-t1)

m=Q/c(t2-t1)=8400/4200*10=8400/42000=0.2 кг