1.Залізному тягарцеві масою 200 г передали 1800 Дж теплоти. На скільки градусів нагрівся тягарець?

2.Яка питома теплоємність речовини, якщо для нагрівання 2кг цієї речовини на 2 С потрібна була кількість теплоти 2 кДж?

Ответы на вопрос

Отвечает Сквородин Михаил.

Ответ:

1. Q=cmt

m=0.2 кг

c=460 Дж/кг°С з таблиці

Тоді 1800=0.2*460*∆Т

Вирішуємо рівння і вийде приблизно 19.6°С

2. Q=cm∆t

2000=2*2*c

c=2000/4=500 Дж/кг°С

Якщо потрібно, то це сталь

Объяснение:

Можно пожалуйста оценку, сердечко и лучший ответ? Мне будет приятно знать что я смог помочь♥️