На скільки градусів піднялася б за добу температу ра людського тiла, якби все виділене людиною те

пло витрачалося на збільшення аутрішньої енергії її тіла? Для розрахунку візьміть питому теплоем нiсть тканин людського тiла рiвною питомій тепло смності води. Уважайте, що внаслідок теплообміну з навколишнім середовищем людина масою 70 кг щосекунди віддає кількість теплоти 40 Дж. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Скрипачук Ярик.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m=70кг

c=420 ДЖ/кг*С

Q=3456000

t1=36С

t2-?

Q=cm(t2-t1); t2-t1=Q/cm

t2=Q/cm+1 формула

t2=3456000/(4200 Дж/кг*С * 70)+36C=12+36=48C

На 12С

С - градус цельсия

с-Питома теплоемності