При згоранні тротилу масою 10 кг виділилося 1,5 *10*8 (10 у 8 степені) Дж енергії. Знайти питому

теплоту згоряння тротилу 1 бал

Ответы на вопрос

Отвечает Ерофеев Серёжа.

Ответ:

q= Q / m

q= 1,5*10^8 / 10= 1,5 *10^7 дж/кг

Объяснение: