2. Визначте ціну поділки шкал вимірювальних приладів: Стерм=__________; Свим.цил.=___________​


Ответы на вопрос

Отвечает Эминова Эмма.

Відповідь:

Це для звичайного теммотетра і звичайного мірного циліндра, але щоб точно визначти потрібно фото приладів, щоб бачити шкалу і кількість поділок.

Пояснення:

Стерм = 20 - 10 / 10  = 1°С

Свим.цил. = 60 - 50 / 10 = 1 мл