Дві невеликі однакові кульки заряди яких відповідно +2 нКл і +6 нКл знаходяться на деякій відстані

одна від одної. Кульки привели в дотик і відвели на відстань утричі меншу . Як зміниться сила кулонівської взаємодії? Допоможіть будь ласка!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Мастинова Дарья.

По закону сохранения заряда один шарик имеет заряд после соприкосновения с другим q=(q1+q2)/2=(2+6)/2=4 нКл.