Обчисліть прискорення вантажного поїзда якщо він розганявся від 30км/год до 50км/год за 0,5хв


Ответы на вопрос

Отвечает Кот Александра.

Відповідь:

Пояснення: 50 км/год=13,89 м/с; 30 км/год=8,33 м/с

а=13,89-8,33/30=0,185 м/с2