Допоможіть будь ласка!! Парафінова свічка має масу 27г та густину 900кг/м³. Визначте об'єм свічки

у см³

Ответы на вопрос

Отвечает Гордеева Диана.

Відповідь:Об'єм свічки можна знайти, використовуючи формулу:

V = m/ρ

де V - об'єм, m - маса, ρ - густина.

Підставляючи дані з умови, отримаємо:

V = 27 г / 900 кг/м³

Кілограм в граммах має 1000, тому щоб перевести густина 900 кг/м³ в г/см³, ми повинні помножити на 1000/1 = 1000.

V = 27 г / (900 кг/м³ * 1000 г/кг) = 0.00003 м³ = 30 см³

Отже, об'єм парафінової свічки дорівнює 30 см³.

Пояснення: