Яка сила струму в колі, якщо за 10 хв електричне поле виконує роботу 360 Дж?


Ответы на вопрос

Отвечает Черемисин Александр.

Ответ:

Объяснение:

t=10 хв=600 c;

A=360 Дж

U=220 B

I  ?   I=A/(t*U)=360/(600*220)=0,03 A