4. Мембрана гучномовця коливається з частотою 200 Гц. Визначте кількість коливань мембрани за 2 с.

(Розвёрнутый ответ)​

Ответы на вопрос

Отвечает Целиков Глеб.

Дано:

ν=200 Гц

t=2 с

N-?

Решение:

ν=N/t

N=νt

N=200*2=400