СРОЧНО!!! ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА !! ДАЮ 60 БАЛЛОВ Визначити кількість тепла , яке виділяється в

приладі за час одна година при опорі приладу 88 Ом і напрузі на його затискачах 220 В

Ответы на вопрос

Отвечает Шикирявый Влад.

Відповідь:

1980000 (Дж)

Пояснення:

Дано:

U=220 B

R= 88Ом

t=3600 c

Q-?

Q=P*t (1)

P= U²/R (2)

(2) в (1)

Q= U²*t/R (*)

Q= 220² * 3600/ 88= 1980000 (Дж)