Газ при 23 ℃ і тиску 0,7 атм займає об'єм 44 л. Який об'єм він буде займати при t = - 23℃ і тиску

550 кПа? Дам 25 балов і ето срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Дуплинская Анастасия.

Ответ:

Взаємозв'язок між тиском, об'ємом і температурою газу може бути описаний законом ідеального газу:

PV = nRT

де P-тиск, V-об'єм, n - кількість молей газу, R - газова постійна (8,31 Дж/моль*K) і T - температура в Кельвінах.

Ми можемо використовувати закон ідеального газу для розрахунку обсягу, який буде займати газ при температурі -23°C і тиску 550 кПа.

Спочатку Перетворіть температуру з градуса Цельсія в Кельвін:

-23°C + 273,15 = 250,15 K

Потім Перетворіть тиск з АТМ в кПа:

0.7 АТМ * 101.325 кпа / АТМ = 71.02 кпа

Отже, ми можемо записати закон ідеального газу у вигляді:

71,02 кПа * V = n * 8,31 Дж / моль * K * 250,15 K

Оскільки ми хочемо знайти новий обсяг, ми можемо змінити рівняння:

V = (n * 8,31 Дж/моль*K * 250,15 K) / 550 кПа = (44 Л * 71,02 кПа) / 550 кПа = 6,05 л

Отже, газ буде займати обсяг 6,05 Лат -23°C і 550 кПа.

Объяснение: