Допоможіть будь ласка (повністю розв‘язок) Який тиск азоту, концентрація молекул якого становить

n = 2,5 • 1025 м ', а їх квадратична швидкість - 500 м/с? *за спам буду банити

Ответы на вопрос

Отвечает Попова Александра.

Дано:

v=500м/с

n=2,5*10²⁵м³

m0=4,65*10-²⁶кг

Знайти:

р-?

р=1/3 *m0*n*v²=1/3 *4,65*10-²⁶*2,5*10²⁵*500²=96875Па